ТОВ «Фірма «Промгазтехнологія» була створена в жовтні 2000 року групою ентузіастів, які згуртували навколо себе однодумців, що володіють значним досвідом і знаннями в області опалювальної техніки і газового обладнання. У короткий термін були розроблені і поставлені на виробництво більше 20 типів побутових опалювальних котлів. З самого початку свого існування фірма бачить свою основну місію в своєчасній поставці тепла своїм клієнтам на економічній і комфортній для них, а також безпечній для навколишнього середовища, основі.

Висока якість продукції «Промгазтехнологія» досягається використанням найсучасніших конструкційних принципів і наявністю сучасного виробничого обладнання. «Промгазтехнологія» має ряд першокласних рішень і розробок.
Правильна стратегія розвитку, орієнтація на найкраще обладнання і його адаптація до умов, створення сучасної виробничої бази, в найкоротший термін вивела фірму на лідируючі позиції на ринку опалювального обладнання України.
Розширення та модернізація виробничої бази дозволило компанії дуже швидко відреагувати на зміну ринку опалювальної техніки і в найкоротші терміни розробити і поставити на виробництво промислові автоматичні твердопаливні котли потужністю від 0,8 до 5,0 МВт, що працюють на пилоподібному паливі (торф, лушпиння насіння, качани кукурудзи, лігнін, вугілля, технічний вуглець, деревина).
 ТОВ «Фірма« Промгазтехнологія »постійно бере участь у виставках і має більше 15 дипломів, регулярно друкується у видавництвах України (" Ринок інсталяційний "," Монтаж + технології "," Тема ").
У 2004 фірма стала лауреатом загальнонаціонального конкурсу "Вища проба" і отримала диплом «За впровадження сучасних технологій та виробництво високоякісних конкурентоспроможних опалювальних котлів".

Запрошуємо до співпраці дилерів та всіх зацікавлених осіб.
Шановні покупці, вся продукція нашого підприємства має сертифікати відповідності. Це є гарантією якості і надійності. Продукція має помірну ціну і за своїми характеристиками може конкурувати з іноземними зразками. Ми надамо Вам компетентну допомогу та консультації в проектуванні, установці, налагодженні та пуску міні-котелень, газопальникових пристроїв та іншого тепломеханічного обладнання.

При виробництві використовується сучасне технологічне обладнання (клікніть для збільшення):

     

     

Додаткова інформація